Yeni Samsung Wave akıllı telefonlar | Wifi Walker, J B Chaparal Properties

Yeni Samsung Wave akıllı telefonlar

Samsung Wave akilli telefonlar

 

Samsung Wave akıllı telefonlar
Samsung Mobile Başkanı J.K. Shin’in yeni Samsung Wave telefonlarla ilgili görüşleri şöyle: “Smartphone akıllı telefonlar her geçen gün daha da popüler hale gelmekte. Samsung Wave akıllı telefon cep telefonlarının yeni üyeleri güçlü Bada 2.0 platformunun yeniliklerinden yararlanan ilk modeller olma özelliği taşıyorlar. Samsung olarak piyasaya ilham verecek özelliklerde kullanımı kolay akıllı telefonlar ürettiğimize inanıyoruz.”

 

Samsung Wave 3 akilli telefon

 

Samsung Wave 3 akıllı telefon
Samsung Wave akıllı telefonları yeni üyelerinden Samsung Wave 3 cep telefonunun 4 inç büyüklüğünde AMOLED ekranı, 1.4 GHz işlemcisi ile HSPA bağlantı ve 9.9mm parlak meral gövdesi bulunuyor. Wave modellerinin tüm şıklığını steel gövde yapısında sunan yeni Samsung Wave 3 akıllı telefon tasarıma meraklı telefonseverler için ideal bir ürün. Cihazla ilgili daha detaylı bilgilere Samsung Wave 3 akıllı telefon haberimizden ulaşabilirsiniz.

 

Samsung Wave M akilli telefon

 

Samsung Wave 3 akıllı telefon

Samsung Wave M smartphone akıllı telefon kullanıcıların diledikleri her yerden sosyal paylaşım ağları ve internet sitelerine bağlı kalmalarını sağlıyor. ChatON sohbet uygulamasına sahip olan yeni Samsung Wave M akıllı telefon ile hareket halindeyken internette gezinme ve Wi-Fi bağlantı uygulamaları bulunuyor. 5 megapiksel çözünürlüklü dijital kameraya sahip Samsung Wave M akılı cep telefonunun VGA çözünürlüklü ön kamerası da mevcut. Cihazla ilgili daha detaylı bilgiye Samsung Wave M linkimizden ulaşabilirsiniz.

Samsung Wave Y akilli telefon

 

Samsung Wave Y akıllı telefon
Smartphone telefon dünyasına yeni adım atacak olan telefonseverler için ideal bir ürün olan Samsung Wave Y kullanıcılara keyifli bir akıllı telefon deneyimi sunuyor. Şık steel gövde yapısına sahip yeni Samsung Wave Y akıllı telefonda 3.2 inç büyüklüğünde HVGA çözünürlüklü geniş bir ekran ve Chat-ON mobil iletişim servisi bulunuyor. Yeni Samsung Wave akıllı telefonla ilgili detaylı bilgiye Samsung Wave Y linkimizden ulaşabilirsiniz.

 

Samsung Chat-ON mesajlaşma servisi
Samsung’un yeni iletişim ve mesajlaşma servisi olan CHAT-ON önde gelen tüm cep telefonları ile çalışıyor. Samsung CHAT-On mesajlaşma servisinde platformlar arası küresel bir iletişim servisi kullanıcıların tüm arkadaş ve sevdiklerini bir arada sunuyor. Farklı iletişim kanalları grup sohbet olarak bir araya getirilirken İnternet üzerinden akıllı telefonlar, cep telefonları ve kişisel bilgisayarlardan gelen mobil içerik paylaşımı ve sohbet mesajları paylaşılabiliyor.

Samsung Apps uygulamalari

Samsung Apps akıllı telefon uygulamaları
Samsung’un smartphone akıllı telefonlar için geliştirdiği Samsung Apps entegre uygulama mağazası yeni Samsung Wave akıllı telefonlarda da kullanıcıların yardımcılarından. Samsung Apps uygulama mağazası akıllı telefon kullanıcılarının ihtiyaç duyabileceği çeşitli  konularda farklı uygulamalar sunarak telefonseverlerin gereksinimlerine cevap veriyor.Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.