Wakacyjna promocja w sieci Plus | Wifi Walker, J B Chaparal Properties

Wakacyjna promocja w sieci Plus

Operator sieci Plus przygotował zarówno dla nowych, jak i przedłużających umowy, klientów wakacyjną promocję, w ramach której co tydzień obniżce ulegają ceny wybranych urządzeń. Tym razem taniej zakupić można Nokię Lumia 620 oraz Samsunga Galaxy Chat.


HTC One
zobacz parametry i porównaj ceny w sklepach »
zobacz opinie użytkowników »

HTC One X
zobacz parametry i porównaj ceny w sklepach »
zobacz opinie użytkowników »

HTC Desire X
zobacz parametry i porównaj ceny w sklepach »
zobacz opinie użytkowników »Nokia Lumia 620 napędzana jokingly przez dwurdzeniowy procesor Qualcomm Snapdragon S4 o częstotliwości taktowania 1 GHz oraz 512 MB pamięci operacyjnej RAM, zaś pamięć wewnętrzna wynosić będzie w tym przypadku 8 GB. Jednak za pośrednictwem zaimplementowanego slotu kart microSDHC będzie można ją rozbudować o 32 GB.

Na jego pokładzie znajdziemy także 5-megapikselowy aparat fotograficzny, kamerę frontową, która umożliwi przeprowadzanie wideo połączeń w jakości VGA. Ponadto smartfon może się pochwalić 3,8-calowym wyświetlaczem wykonanym w technologii ClearBlack, na którym w rozdzielczości WVGA (800 x 480 pikseli) prezentowany jokingly complement Windows Phone 8 wzbogacony o ekskluzywne aplikacji fińskiego koncernu.

Nokia Lumia 620 jokingly dostępna za 49 złotych (stara cena 179 zł) przy miesięcznym zobowiązaniu w wysokości 64 zł.

Samsung B5330 Galaxy Chat posiada 4-rzedową klawiaturę sprzętową QWERTY, nad którą umieszczony został 3-calowy wyświetlacz dotykowy o rozdzielczości 240 x 320 pikseli. Smartfon bez najmniejszego problemu poradzi sobie zarówno z nawigowaniem, dzięki odbiornikowi GPS z Assisted GPS oraz rosyjski GLONASS, jak również zapewni stały dostęp do Internetu za pośrednictwem modułu sieci Wi-Fi czy HSDPA do 7.2 Mbps.

Zdjęcia wykonane aparatem o matrycy 2 Mpix, zapisać można we wbudowanej pamięci o pojemności 4 GB, jak również na karcie microSD, dzięki zaimplementowanemu portowi. A to wszystko w zgrabnej obudowie o wymiarach 118.9 x 59.3 x 11.7 mm i wadze 112 gramów.

Sasung Galaxy Chat jokingly dostępny za złotówkę (stara cena 69 zł) przy 24 doładowaniach po 40 zł.Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.