Samsung Chat On Video İnceleme | Wifi Walker, J B Chaparal Properties

Samsung Chat On Video İnceleme

Samsung‘un Bada OS, iOS, Android, BlackBerry OS gibi yaygın kullanımı olan platformlara yönelik hazırladığı anlık mesajlaşma yazılımı Chat On, Google Play Store üzerinden 1 milyon indirme rakamına yaklaşmış durumda.

Windows Phone uygulaması için çalışmaların devam ettiği Chat ON, yakın bir zamanda Windows Phone platformu için de indirilebilir olacak. Şimdilik BlackBerry, Android, Bada ve iOS için indirilebilir durumda.

Kullandığınız işletim sistemine göre indirme linklerini aşağıya sıralıyoruz:

BlackBerry OS 5 ve üzeri dokunmatik olmayan cihazlar için buradan indirebilirsiniz.

BlackBerry Torch için Chat On yazılımını buradan indirebilirsiniz.

Samsung Bada platformu için Chat On yazılımını buradan indirebilirsiniz.

Apple iOS için Chat On yazılımını buradan indirebilirsiniz.

Android platformu için Chat On yazılımını ise buradan indirebilirsiniz.

Samsung Chat On, WhatsApp benzeri bir uygulama. SIM numaranıza bir mesaj gönderiliyor ve onayladıktan sonra kullanıma başlıyorsunuz. Ekran adınızı belirledikten sonra, Chat On rehberinizdekileri tarıyor ve kimlerin bu yazılımı kullanıp, kullanmadığını sizlere gösteriyor.

Samsung Chat On, pek çok ifade yollama, dosya yollama, ses kaydı yollama gibi seçenekler sunuyor. Oldukça seri çalışan uygulamayı Özgür Çetin ile beraber denedik. Videoyu çektiğimiz zaman BlackBerry telefonumuz için uygulama henüz App World’de olmadığı için ekleyemedik. Fakat Samsung’un sitesinden indirince uygulama mevcut. Yukarıdaki linklerden yükleyebilirsiniz. İncelemede 2 Android ve 1 adet iOS platformundan telefon ile denemelerimizi yaptık. İyi seyirler.

:: Samsung Chat On’u kullanmaya başladınız mı?

Yazan: Tolga Küçükyılmaz
SDN – ShiftDelete.Net Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.