Samsung Chat 335: BlackBerry pro šetřílky (test) | Wifi Walker, J B Chaparal Properties

Samsung Chat 335: BlackBerry pro šetřílky (test)

Samsung S3350 Chat 335

Často se při testech setkávám s telefony, které jsou si velmi podobné. Ať už je to implementací stejné verze operačního systému, anebo je alespoň zřejmá podoba, kterou si telefon vypůjčil z vlastní značkové stáje. To však není případ dnešního testovaného modelu.

Modelová řada Chat se u Samsungu specializuje na přístroje s QWERTY klávesnicemi. Po modelu B3410 (resp. jeho Wi-Fi variantě B3410W) se na trh dostává snad první „hloupý“ telefon od Samsungu s QWERTY klávesnicí pod displejem, jenž je umístěn na šířku. Na první pohled vypadá skvěle, navíc je ověnčen velmi příznivou cenovkou.

Klíčové vlastnosti:

QWERTY klávesnice pod displejem, optický trackpad, kompaktní rozměry, dobré zpracování zadního krytu, 3,5mm konektor jack a microUSB konektor, podpora Wi-Fi, container pro microSD karty, aktivní pohotovostní režim a zkratky na klávesnici,nízká cena

Hlavní nedostatky:

méně kvalitní displej, horší pozorovací úhly,chyba ve funkčnosti Wi-Fi, internetový prohlížeč většinou načte pouze mobilní verze webů (např. m.seznam.cz),fotoaparátu chybí autofocus a nahrává pouze QCIF videa,občasná nepřesnost optického trackpadu


Samsung S3350 Chat 335zvětšit

Samsung S3350 Chat 335 Autor: MobilMania.cz,
Samsung S3350 Chat 335zavřít

Luxusní vzhled, to je to první, co mě napadlo při pohledu na barevnou variantu Champagne Gold, která se nám dostala do redakce. Chat 335 možná působí vzhledem luxusnějšího modelu, přesto je umístěn přesně na opačné straně portfolia. Materiály byly zvoleny opravdu dobře. Na omak musím hned ze začátku ocenit zadní rýhovaný plastový kryt, díky kterému telefon dobře padne do dlaně a ani při delší práci nemá tendenci z ruky vyklouzávat. Na zadním krytu pak ještě najdeme reproduktor krytý ozdobnou mřížkou a samotného vojáka v poli, fotoaparát. Až z fotografického nastavení zjistíte, že je snímač dvoumegapixelový a bez automatického zaostřování.

Pokračování čtěte na MobilMania.czLeave a Reply

You must be logged in to post a comment.