Samsung Chat 222 | Wifi Walker, J B Chaparal Properties

Samsung Chat 222

Samsung Chat 222

 

Samsung Chat 222 cep telefonu
DUOS desteğiyle iki hattı birden kullanma olanağı sunan Samsung Chat 222 cep telefonu aynı anda 2 SIM kartına erişim sağlayarak telefonseverlerin kişisel görüşmelerini iş görüşmelerinden kolayca ayrı tutmalarına olanak tanıyor. Samsung Chat 222 iki telefonun avantajlarının tek bir cihazda yaşama şansı veriyor.

 

Samsung Chat 222 cep telefonu

 

Samsung Chat çift hatlı cep telefonu
Çift SIM kartlı Samsung Chat 222 cep telefonu kullanıcıların popüler sosyal ağ uygulamaları, anında mesajlaşma programları ve e-posta aracılığıyla sevdikleri, aile bireyleri ve meslektaşları ile hareket halindeyken dahi sürekli kontak halinde olmalarını sağlıyor. Samsung Chat 222 sahibi telefonseverler kişisel bilgisayara gerek kalmaksızın e-posta ayarlarını kolayca gerçekleştirip e-posta mesajlarını rahatlıkla takip edebiliyor.

 

Cift SIM kartli Samsung Chat

 

Çift SIM kartlı Samsung Chat
Çift SIM kart özellikli Samsung Chat 222 cep telefonu Facebook, Twitter, Push Instant Messenger ve e-posta gibi telefonseverlerin ihtiyaç duyabilecekleri tüm sosyal ağ uygulama ve özellikleri ile birlikte geliyor. Samsung GT-E222 indication adı ile de tanınan Samsung Chat 222 cep telefonunda mobil oyun ve müzik özellikleri de unutulmamış.

 

Samsung Chat cift hatli telefon

 

Samsung Chat 222 telefon özellikleri
İki hatlı Samsung Chat 222 cep telefonu temel kullanım özelliklerinin haricinde müzik ve mobil oyun gibi eğlenceli özelliklere de sahip. Samsung Chat 222 sahibi kullanıcılar ayrıca bir müzik çalara gerek kalmadan telefonlarından şarkı dinleyebiliyorlar. 3.5mm standart kulaklık girişine sahip olan Samsung Chat 222 cep telefonu ile tüm standart harici kulaklıklar kolaylıkla kullanılabiliyor.

 

Samsung Chat cift SIM kartlı telefon

Samsung Chat 222 çift SIM kartlı cep telefonuLeave a Reply

You must be logged in to post a comment.